Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Cocos Nucifera Oil | Coconut Oil | Kokoso aliejus

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Kokoso aliejus yra gaunamas iš Cocos nucifera palmių vaisių – kokosų riešutų. Šio aliejaus ekstrakcija vyksta iš riešutų minkštimo, kuris yra išspaudžiamas iš šviežių arba džiovintų riešutų mėsos. Aliejaus išgavimo procesas gali būti šaltas arba karštas, o rafinuotas aliejus, palyginti su nerafinuotu, pasižymi ilgesniu tinkamumo laikotarpiu ir neutraliu aromatu, dėl ko jis yra pageidaujamas kosmetikos pramonėje.

Paskirtis ir nauda

Cocos Nucifera aliejus, žinomas dėl trigliceridų, kurie lengvai įsiskverbia į odą, yra puikus drėkinamasis komponentas. Jis pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, kurios padeda kovoti su odos infekcijomis, skatina žaizdų gijimą ir mažina uždegimą. Antioksidacinės aliejaus savybės apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų, lėtindamos senėjimo procesus. Plaukų priežiūros produktuose naudojamas aliejus atkuria plaukų struktūrą, suteikdamas jiems blizgesio ir elastingumo.

Saugumo informacija

Kokoso aliejus, naudojamas kosmetikoje, yra saugus daugumai žmonių. Nors alerginės reakcijos yra retos, jis gali sukelti kontaktinį dermatitą alergiškiems žmonėms. Jo komedogeninis indeksas rodo, kad gali būti užkimštos poros, sukeldamas spuogus aknei linkusioje odoje. Visgi, tinkamai derinant su kitais ingredientais, kokoso aliejus padeda palaikyti optimalų odos drėgmės lygį ir pagerina jos būklę. Svarbu individualiai vertinti odos reakciją į šį komponentą ir rinktis produktus, atsižvelgiant į asmeninius odos poreikius.

Moksliniai tyrimai

Kokoso aliejus yra gausiai tyrinėjamas dėl savo savybių, kurias lemia laurino rūgštis, esanti aliejuje. Moksliniai duomenys rodo, kad reguliarus aliejaus naudojimas stiprina odos barjerą, mažina sausumo ir ekzemų simptomus. Tyrime taip pat buvo atskleistos aliejaus antioksidacinės savybės ir potencialas apsaugoti odą nuo UV spindulių. Nepaisant teigiamų aspektų, svarbu atsižvelgti į galimą alergijos riziką ir atlikti odos jautrumo testą prieš pradedant naudoti produktus su kokoso aliejumi.

Tvarumas

Kokoso aliejus įtraukia tvarumo iššūkius, susijusius su žaliavų išgavimu ir apdorojimu. Plantacijų plėtra gali neigiamai veikti aplinką, skatindama miškų kirtimą ir mažindama biologinę įvairovę. Netinkamas auginimas gali sukelti dirvožemio eroziją ir vandens išteklių taršą. Aliejaus apdorojimas taip pat reikalauja energijos sąnaudų ir gali sukelti šiltnamio efektą keliančių dujų emisijas. Svarbu taip pat yra tinkamas šalutinių produktų, susidarančių per gamybą, valdymas, siekiant sumažinti ekologinį pėdsaką.

Reguliavimas

Europos Sąjungos reglamentas (EC) Nr. 1223/2009 nustato taisykles dėl kosmetikos ingredientų, įskaitant kokoso aliejų, naudojimo saugumui užtikrinti. Nors nėra nustatytas konkretus maksimalus leistinas šio aliejaus kiekis, jis laikomas saugiu, jei naudojamas pagal paskirtį. Visi kosmetikos produktai, turintys šį ingredientą, turi būti įvertinti dėl saugumo ir atitinkamai pranešti valdžios institucijoms. JAV kokoso aliejus taip pat laikomas saugiu ir reguliuojamas pagal Federalinio maisto, vaistų ir kosmetikos įstatymo reikalavimus, kurie užtikrina, kad kosmetika nebūtų kenksminga vartotojų sveikatai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa