Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hydrogenated Poly(c6-14 Olefin) | Hydrogenated Polydecene | Hidrinta poli(c6-14 olefin)

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas hidroginuotas poli(c6-14 olefinas) yra gaminamas iš išgrynintų sintetinių medžiagų, kurios yra išgaunamos iš naftos. Proceso metu, nafta yra perdirbama į izoalkanų mišinį, kuris yra pagrindinis šio ingrediento šaltinis. Toliau, izoalkanai yra hidrogeneruojami, t.y. pridedamas vandenilio, siekiant sumažinti jų prisotinimą. Šis sudėtingas cheminis procesas reikalauja aukštos technologijos ir griežtų kontrolės priemonių, siekiant užtikrinti gaminio kokybę ir saugumą.

Paskirtis ir nauda

Hidrogenizuotas poli(c6-14 olefinas) dažnai naudojamas kaip odos kondicionierius ir emolientas kosmetikos produktuose. Jis suteikia odai lygumo, padeda išlaikyti drėgmę ir formuoja apsauginį sluoksnį ant odos paviršiaus, mažindamas transepiderminį vandens netekimą. Be to, šis ingredientas pagerina kosmetikos produkto tekstūrą, suteikia norimą tirštumą ir palengvina produkto tepimą ant odos. Hidrogenizuotas poli(c6-14 olefinas) yra atsparus oksidacijai, todėl padeda pailginti produkto galiojimo laiką, stabilizuojant jo sudėtį ir užtikrinant ilgesnį jo efektyvumą.

Saugumo informacija

Hidrogenintas poli(c6-14 olefinas) yra saugus naudoti odos priežiūros produktuose esant įprastoms koncentracijoms. Jis nekelia dirginimo ar sensibilizacijos rizikos, kas patvirtinta toksikologiniais ir alergologiniais testais. Nors hidrogenintas poli(c6-14 olefinas) yra hidrofobinės savybės medžiaga, ji neblokuoja porų, todėl neprisideda prie komedogeninių efektų atsiradimo. Be to, šis ingredientas yra atsparus vandeniui, dėl ko yra vertinamas produktuose, skirtuose ilgalaikiam odos drėkinimui ir apsaugai.

Moksliniai tyrimai

Hidrogenizuotas poli(c6-14 olefinas) yra vertinamas moksliniuose tyrimuose kaip sintetinis polimeras, naudojamas kosmetikos produktuose dėl savo gebėjimo veikti kaip tirštiklis ir emolientas, kuris padeda suformuoti apsauginį sluoksnį ant odos. Moksliniai tyrimai atliekami siekiant nustatyti šio ingrediento saugumą vartotojams, jo poveikį aplinkai ir galimus alerginius reiškinius. Tyrimai apima in vitro ir in vivo metodikas, siekiant išsiaiškinti, kaip hidrogenizuotas poli(c6-14 olefinas) veikia odos būklę ir nedaro neigiamo poveikio odos mikrobiomui.

Tvarumas

Hidrogenizuotas poli(c6-14 olefinas) yra sintetinis polimeras, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo gebėjimo formuoti plėveles ir pagerinti odos pojūtį. Jo tvarumas kelia susirūpinimą dėl naftos išgavimo ir perdirbimo poveikių aplinkai, įskaitant potencialų neigiamą poveikį biologinei įvairovei, vandens ir oro taršą bei sukeliamą šiltnamio efektą. Hidrogenizavimo procesas, reikalingas šio polimero sintezei, taip pat gali turėti neigiamą poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje hidrinto poli(c6-14 olefino) naudojimas kosmetikos produktuose yra griežtai reguliuojamas pagal Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009. Reglamentas nustato saugos reikalavimus ir ingredientų sąrašus, kuriuos leidžiama naudoti kosmetikos produktuose. Nors konkrečių hidrinto poli(c6-14 olefino) koncentracijų apribojimų ES teisės aktuose nenurodoma, būtina laikytis bendrosios direktyvos nuostatos, kad kosmetikos produktai neturėtų pakenkti vartotojų sveikatai. Kitose rinkose, tokiuose kaip JAV ar Azijos šalys, gali būti taikomi nacionaliniai reglamentai, tačiau dažnai yra panašūs saugumo ir ženklinimo reikalavimai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa