Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Pelargonium Graveolens Flower Oil | Geranium Flower Oil | Pelargonijos aliejus

Kategorija

Kvapai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų Pelargonium Graveolens Flower Oil šaltinis yra pelargonijos gėlės. Ekstrahavimo procesas prasideda nuo šių gėlių surinkimo ir džiovinimo. Toliau, gėlių aliejus išgaunamas per garų distiliaciją, kurioje naudojamas vanduo ir garai. Cheminis procesas apima atskirų komponentų išskyrimą, tokius kaip citronelolis, geraniolis ir kitos svarbios medžiagos. Galutinis produktas yra aukštos kokybės aliejus, turintis įvairių naudingų savybių odai.

Paskirtis ir nauda

Pelargonium Graveolens Flower Oil, dažniausiai žinomas kaip rožinių pelargonijų aliejus, yra vertinamas dėl savo antibakterinių, priešuždegiminių ir odos tonusą gerinančių savybių. Šis eterinis aliejus, gaunamas iš Pelargonium graveolens augalo žiedų, dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje ne tik dėl malonaus, švelnaus aromato, bet ir gebėjimo atkuriai odos balansą, ypač riebios ar problemiškos odos atveju. Jo sudėtyje esantys fenolių junginiai padeda mažinti uždegimus ir raminant odą, o tai gali būti naudinga gydant spuogus ir kitas odos būkles. Be to, rožinių pelargonijų aliejus gali padėti skatinti epidermio regeneraciją ir pagerinti odos elastingumą, todėl yra vertingas ingredientas senėjimo požymius mažinančiose formulėse.

Saugumo informacija

Pelargonium Graveolens Flower Oil, dar žinomas kaip rozės pelargonijų eterinis aliejus, yra vertinamas dėl savo kvapiųjų savybių ir dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje, tačiau jo saugumas odai turi būti įvertintas atsargiai. Nors šis aliejus gali veikti kaip odos kondicionierius ir turi antimikrobinių savybių, jis taip pat gali sukelti alergines reakcijas ar dirginimą ypač jautriai odai. Dermatologiniai testai rodo, kad pelargonium graveolens flower oil turėtų būti naudojamas ribotuose koncentracijose, kad būtų išvengta kontaktinio dermatito. Europos kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo komitetas (SCCS) rekomenduoja, kad kosmetikos produktuose naudojamas pelargonium graveolens flower oil turėtų būti kruopščiai ištirtas ir įvertintas prieš patvirtinant jo saugumą vartotojams.

Moksliniai tyrimai

Pelargonium Graveolens Flower Oil, dar žinomas kaip rozinio pelargonijų aliejus, yra įvertintas dėl savo antimikrobinių ir priešuždegiminių savybių, kurios svarbios kosmetikos produktų formulavime. Moksliniuose tyrimuose nustatyta, kad šis aliejus gali veiksmingai slopinti įvairių patogeninių bakterijų, tokių kaip Staphylococcus aureus, ir grybelių, pavyzdžiui, Candida albicans, augimą, o tai rodo jo potencialą kaip natūralų konservantą kosmetikos pramonėje. Be to, Pelargonium Graveolens Flower Oil turi galimybę mažinti odos uždegimą ir skatinti žaizdų gijimą, dėl ko jis yra vertingas ingredientas odos priežiūros produktuose, skirtuose jautriai ar probleminei odai.

Tvarumas

Pelargonium Graveolens Flower Oil, dažniausiai žinomas kaip pelargonijų eterinis aliejus, yra išgaunamas iš pelargonijų gėlių, kurios yra auginamos dėl jų kvapo ir terapinių savybių. Šio aliejaus tvarumas priklauso nuo augalų auginimo ir aliejaus ekstrahavimo praktikų. Tvariai tvarkant pelargonijų augynus, įmanoma sumažinti neigiamą poveikį aplinkai, pavyzdžiui, naudojant mažiau cheminių trąšų ir pesticidų, taip pat praktikuojant atsakingą vandens naudojimą. Be to, atsakingas eterinio aliejaus išgavimas, pavyzdžiui, garų distiliacijos metodas, gali padėti išvengti per didelio augalų naikinimo ir užtikrinti, kad augalų populiacijos būtų išlaikomos ilgalaikėje perspektyvoje.

Reguliavimas

Pelargonium Graveolens Flower Oil, žinomas kaip rozinio pelargonijų (taip pat vadinamų kvapniųjų pelargonijų) gėlių aliejus, Europos Sąjungoje reguliuojamas pagal Kosmetikos reglamentą (EC) No 1223/2009, kuris nustato reikalavimus kosmetikos produktų saugumui ir sudedamųjų dalių sąrašui. Šis aliejus gali būti naudojamas kaip kvapioji medžiaga kosmetikos produktuose, tačiau jo naudojimas turi atitikti IFRA (International Fragrance Association) nustatytas gaires, kurios apibrėžia maksimalias leistinas koncentracijas, siekiant užtikrinti vartotojų saugumą ir išvengti alerginių reakcijų. Nors IFRA rekomendacijos nėra teisiškai privalomos, jos dažnai laikomos pramonės standartu.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa