Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Solanum Lycopersicum Fruit Extract | Tomato Fruit Extract | Pomidorų vaisių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Solanum Lycopersicum Fruit Extract šaltinis yra pomidorų vaisių ekstraktas, gautas iš šviežių pomidorų. Ekstrakcijai naudojamas išskirtinis procesas, kuriame pomidorai yra susmulkinti ir išspaudžiami, siekiant išgauti sultis. Toliau sultys yra perdirbamos, kad būtų išskirtos aktyviosios medžiagos, tokiomis kaip likopenas. Cheminiuose procesuose, kaip chromatografija ar ekstrakcija, šios medžiagos yra išskiriamos ir valomos, siekiant gauti aukštos kokybės Solanum Lycopersicum Fruit Extract. Šis ingredientas yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių ir odos priežiūros naudos.

Paskirtis ir nauda

Solanum Lycopersicum (pomidorų) vaisių ekstraktas kosmetikoje vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, skatina odos regeneraciją, mažina UV spindulių sukelto odos pažeidimo požymius, išlaiko odos elastingumą ir natūralias apsaugines funkcijas bei padeda palaikyti odos sveikatą ir švytėjimą.

Saugumo informacija

Solanum lycopersicum vaisių ekstraktas naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių ir gebėjimo apsaugoti odą nuo UV spindulių sukeltos žalos. Šis ekstraktas yra laikomas saugiu odos priežiūros ingredientu, nes jame esantys likopenas ir kiti karotenoidai padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus, galinčius prisidėti prie odos senėjimo procesų. Dermatologiniai tyrimai rodo, jog Solanum lycopersicum vaisių ekstraktas yra mažai alergizuojantis ir neturi dirginamojo poveikio, todėl jis gali būti naudojamas net jautrios odos produktuose. Nėra užfiksuota jokių rimtų šalutinių poveikių ar neigiamų reakcijų, susijusių su šio ekstrakto naudojimu kosmetikoje.

Moksliniai tyrimai

Solanum lycopersicum vaisių ekstraktas, naudojamas kosmetikoje, yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurias lemia didelis likopeno, vitaminų C ir E, flavonoidų bei karotenoidų kiekis. Moksliniuose tyrimuose nustatyta, jog šis ekstraktas gali padėti apsaugoti odą nuo UV spindulių sukeltos žalos, lėtinti odos senėjimo procesus ir pagerinti odos išvaizdą. Dėl natūralių antimikrobinių ir priešuždegiminių savybių, Solanum lycopersicum ekstraktas gali būti naudojamas odos būklėms, tokios kaip aknė, gydyti, taip pat padeda stiprinti odos barjerines funkcijas ir palaikyti hidrataciją.

Tvarumas

Solanum lycopersicum vaisių ekstraktas, žinomas kaip pomidorų ekstraktas, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių, tačiau jo tvarumo aspektai reikalauja išsamios analizės. Svarbu, kad pomidorai būtų auginami atsakingai, naudojant ekologinius metodus, kurie mažina cheminių medžiagų naudojimą ir skatina biologinę įvairovę. Be to, ekstrakto apdorojimo metu reikėtų taikyti procedūras, kurios mažina energijos suvartojimą ir atliekų kiekį, siekiant mažinti aplinkos taršą ir skatinti žaliavų perdirbimą. Tvarios gamybos praktikos ir atsakingas žaliavų šaltinių valdymas yra būtini norint sumažinti Solanum lycopersicum vaisių ekstrakto poveikį aplinkai ir užtikrinti jo tvarumą kosmetikos sektoriuje.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Solanum Lycopersicum vaisių ekstraktą, naudojimas yra reglamentuojamas Kosmetikos reglamentu (EB) Nr. 1223/2009, kuris nustato saugos, ženklinimo ir prekybos reikalavimus. Šis ekstraktas, turintis antioksidacinių savybių ir naudojamas dėl savo odą maitinančių ir apsaugančių ypatybių, turi atitikti nustatytus mikrobiologinius kriterijus ir neturi būti toksiškas nei vartotojui, nei aplinkai. Nors konkretus leistinas Solanum Lycopersicum vaisių ekstrakto kiekis kosmetikoje nėra nustatytas, bet koks ingredientas, naudojamas kosmetikoje, turi būti įtrauktas į produktų saugos vertinimo ataskaitą, kurioje įrodoma, kad kosmetikos produktas yra saugus naudojimui. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, gali būti taikomos kitokios taisyklės, tačiau dažniausiai jos yra panašios ir orientuotos į vartotojų saugumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa