Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Vitis Vinifera Seed Oil | Grape Seed Oil | Vynuogių sėklų aliejus

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Vitis Vinifera Seed Oil gaunamas iš vynuogių sėklų naudojant specialius spaudimo būdus. Ekstrakcijos procesas gali būti atliekamas šaltai arba šilumos poveikiu siekiant išgauti kuo daugiau aliejaus. Svarbu išlaikyti tam tikrą temperatūrą, kad išlaikytos naudingos savybės. Vitis Vinifera Seed Oil yra turtingas antioksidantais, tokiomis kaip tokoferoliai ir polifenoliai.

Paskirtis ir nauda

Vitis Vinifera Seed Oil, arba vynuogių sėklų aliejus, yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurias lemia turtingas polifenolių kiekis. Šis aliejus padeda apsaugoti odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalos, lėtinant senėjimo procesus. Be to, vynuogių sėklų aliejuje gausu linolo rūgšties, kuri stiprina odos barjerą ir užtikrina geresnį odos hidratacijos lygį. Dėl savo priešuždegiminių savybių Vitis Vinifera Seed Oil yra naudojamas produktuose, skirtuose jautriai ar uždegimą linkusiai odai.

Saugumo informacija

Vitis Vinifera Seed Oil yra laikomas saugiu ingredientu naudoti odos priežiūros produktuose. Tyrimai rodo, kad šis aliejus turi antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų sukeliamos žalos. Nors alerginės reakcijos yra retos, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant produktą su šiuo ingredientu.

Moksliniai tyrimai

Vitis Vinifera Seed Oil yra vertingas kosmetikos ingredientas, turintis antioksidacinių savybių. Mokslinių tyrimų duomenimis, šis aliejus pasižymi uždegimą mažinančiomis ir odos elastingumą gerinančiomis savybėmis. Be to, Vitis Vinifera Seed Oil gali padėti stiprinti odos barjerą, mažinant transepiderminį vandens netekimą, ir turi antimikrobinių savybių.

Tvarumas

Vitis Vinifera Seed Oil yra tvarus ingredientas, kadangi yra antrinis produktas, atsirandantis vyno gamybos proceso metu. Svarbu, kad gamybos procesai būtų tvariai valdomi, taikant atsinaujinančios energijos šaltinius ir atliekų perdirbimo sistemas.

Reguliavimas

Vitis Vinifera Seed Oil naudojamas kosmetikoje reglamentuojamas pagal Europos Sąjungos kosmetikos produktų reglamentą, kuris nustato reikalavimus dėl mikrobiologinio saugumo, cheminių medžiagų naudojimo apribojimų ir vartotojų informavimo apie sudėtį. JAV rinkoje reguliavimas yra mažiau griežtas, tačiau produktai su šiuo ingredientu turi atitikti Federalinės maisto ir vaistų administracijos saugos standartus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa