Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hippophae Rhamnoides Fruit Oil | Sea Buckthorn Fruit Oil | Agrastų vaisių aliejus

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Hippophae rhamnoides vaisių aliejus, arba šaltalankių aliejus, yra išgaunamas iš Himalajų šaltalankio augalo uogų šaltspaudos būdu, nepritaikant karščio ar cheminių tirpiklių. Aliejuje gausu būtinųjų riebalų rūgščių, vitaminų ir antioksidantų, dėl ko jis tapo populiarus kosmetikos produktų ingredientas.

Paskirtis ir nauda

Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, arba šaltalankių aliejus, yra vertingas kosmetikos ingredientas dėl savo natūralaus antioksidantų turinio, kuris padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatina jos atsinaujinimą. Aliejuje esančios omega-7 riebalų rūgštys teigiamai veikia odos drėgmės balansą, skatina žaizdų gijimą, o omega-3 ir omega-6 rūgštys padeda palaikyti odos elastingumą ir mažina uždegimą.

Saugumo informacija

Hippophae Rhamnoides Fruit Oil laikomas saugiu kosmetikos ingredientu, turinčiu odą puoselėjančių savybių. Aliejus yra turtingas omega-7 riebalų rūgštimi, vitaminu C, E ir karotenoidais, kurie veikia kaip antioksidantai, saugant odą nuo laisvųjų radikalų. Dermatologinės studijos rodo, kad šaltalankių aliejus gali padėti regeneruoti odos ląsteles, mažinti uždegimą ir skatinti odos drėgmės atsistatymą.

Moksliniai tyrimai

Hippophae Rhamnoides vaisių aliejus sulaukė mokslininkų dėmesio dėl savo potencialo kosmetologijoje. Aliejuje gausu biologiškai aktyvių medžiagų, tokių kaip vitaminai, antioksidantai ir riebiosios rūgštys, kurios yra svarbios odos sveikatai ir regeneracijai. Tyrimai rodo, kad šis aliejus efektyviai drėkina ir maitina odą, padeda atstatyti odos barjerą, mažina uždegiminius procesus ir skatina žaizdų gijimą bei apsaugo odą nuo UV spindulių sukelto streso.

Tvarumas

Hippophae rhamnoides vaisių aliejus yra vertinamas dėl savo odą maitinančių ir atkuriamųjų savybių, tačiau jo tvarumas priklauso nuo atsakingo žaliavų ėmimo ir apdorojimo proceso. Šaltalankių auginimas gali būti tvarus ir prisidėti prie dirvožemio erozijos prevencijos bei biologinės įvairovės išsaugojimo.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Hippophae Rhamnoides vaisių aliejus yra griežtai reguliuojamas pagal Kosmetikos reglamentą, užtikrinantį produkto saugumą vartotojui. Aliejus yra įtrauktas į Europos Komisijos kosmetikos ingredientų duomenų bazę kaip leistinas ingredientas, tačiau konkrečių apribojimų dėl jo naudojimo kiekių ES teisės aktuose nenustatyta. Gamintojai privalo laikytis bendrųjų saugos reikalavimų. Hippophae Rhamnoides vaisių aliejus yra populiarus odos priežiūros produktų ingredientas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa