Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hydrogenated Lecithin | Hydrogenated Lecithin | Hidrogenizuotas lecitinas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas hidrogenizuotas lecitinas gaminamas iš sojos pupelių. Sojos pupelių aliejus išspaudžiamas iš pupelių, o tada lecitinas išskiriamas iš aliejaus. Hidrogenizuojant lecitiną, jis šildomas ir reaguoja su vandenilio dujomis, pridedant hidrogeno prie lecitino grandinių. Šis procesas pagerina lecitino savybes, padarant jį stabilų ir ilgiau išlaikantį produktų kokybę.Hidrogenizuotas lecitinas yra plačiai naudojamas kosmetikos gamyboje dėl savo emulsifikuojančių ir drėkinančių savybių.

Paskirtis ir nauda

Hidrintasis lecitinas kosmetikoje veikia kaip emolientas, suteikiantis odai minkštumo ir lygumo, bei padeda stabilizuoti emulsijas. Jis taip pat padeda išlaikyti odos drėgmę, stiprina jos apsauginį barjerą ir palengvina kitų veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į odą, didindamas jų efektyvumą. Dėl šių priežasčių hidrintas lecitinas yra vertingas komponentas įvairiose odos priežiūros formulėse.

Saugumo informacija

Hidrogenizuotas lecitinas yra laikomas saugiu naudoti kosmetikoje. Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo komitetas (SCCS) nurodo, kad jis yra nekenksmingas odai, neturi dirginančio poveikio ir neprovokuoja alerginių reakcijų. Jis yra leidžiamas naudoti kosmetikos produktuose Europoje be koncentracijos apribojimų.

Moksliniai tyrimai

Hidrogenizuotas lecitinas yra gausus fosfolipidų, kurie atstato lipidų barjerą odos paviršiuje. Tyrimai rodo, kad jis padeda veikliosioms medžiagoms lengviau prasiskverbti į odos sluoksnius, pagerindamas produktų efektyvumą. Taip pat jis turi antioksidacinių savybių, kurios gali apsaugoti odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalos.

Tvarumas

Hidrogenizuotas lecitinas, naudojamas kosmetikoje, dažniausiai gaunamas iš augalinių šaltinių. Svarbu atsižvelgti į augalų auginimo tvarumą ir ekstrakcijos procesus. Todėl vertinant hidrogenizuoto lecitino tvarumą, būtina įvertinti žaliavų auginimo ir perdirbimo etapų poveikį aplinkai bei galimas alternatyvas.

Reguliavimas

Hidrogenizuotas lecitinas yra plačiai naudojamas įvairiuose odos priežiūros produktuose. Europos Sąjungoje jis turi atitikti bendrus saugumo reikalavimus, tačiau konkretūs kiekybiniai apribojimai nėra nustatyti. Tarptautiniu mastu, jo naudojimas yra reglamentuojamas atsižvelgiant į bendruosius produktų saugumo standartus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa