Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Palmitoyl Oligopeptide | Palmitoyl Oligopeptide | Palmitoilis oligopeptidas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Palmitoyl Oligopeptide yra sintetinis junginys, kuris dažnai naudojamas grožio produktuose dėl savo odos priežiūros savybių. Šis ingredientas gaminamas iš palmito rūgšties ir oligopeptidų, kurie yra baltymų fragmentai. Proceso metu palmito rūgštis yra išgaunama iš aliejaus, o oligopeptidai yra sintetinami chemiškai. Šie du komponentai yra sujungiami specialiais cheminiu procesais, kurie leidžia sukurti galutinį produktą.

Paskirtis ir nauda

Palmitoyl oligopeptidas yra sintetinis peptidas, kuris sudarytas iš aminorūgščių seka ir pririštas prie palmito riebalų rūgšties, kad pagerintų jo prasiskverbimą į odą. Šis ingredientas dažniausiai naudojamas odos priežiūros produktuose dėl jo gebėjimo skatinti kolageno ir hialurono rūgšties sintezę, kurie yra svarbūs komponentai palaikant odos stangrumą ir elastingumą. Dėl šių savybių palmitoyl oligopeptidas padeda mažinti raukšles, pagerinti odos tekstūrą bei stiprinti odos barjerą. Be to, šis peptidas gali padėti odai atsispirti UV spindulių sukeltam žalai, mažinant foto-senėjimo požymius.

Saugumo informacija

Palmitoil oligopeptidas yra sintetinis peptidas, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl jo gebėjimo skatinti kolageno ir kitų baltymų, kurie yra svarbūs odos struktūrai, gamybą. Atlikti tyrimai rodo, kad palmitoil oligopeptidas yra saugus odai, nes jis yra sudarytas iš aminorūgščių, kurios natūraliai randamos odos audiniuose. Šis ingredientas yra įvertintas kaip nedirginantis ir nealergizuojantis, todėl jis yra tinkamas naudoti net jautrios odos priežiūros produktuose. Be to, palmitoil oligopeptido saugumas yra patvirtintas kelių nepriklausomų toksikologinių tyrimų, kurie nustatė, kad jis nepažeidžia odos barjero funkcijos ir nesukelia neigiamo poveikio odos ląstelėms.

Moksliniai tyrimai

Palmitoil oligopeptidas (dar žinomas kaip palmitoil pentapeptidas-4) yra sintetinis peptidas, kurį sudaro aminorūgščių sekos ir riebalų rūgščių junginys, dažnai naudojamas odos priežiūros produktuose kaip kolageno gamybą skatinantis ingredientas. Moksliniuose tyrimuose šis peptidas yra vertinamas dėl jo gebėjimo skatinti dermos matrikso baltymų, tokių kaip kolagenas ir elastinas, sintezę, taip prisidėdamas prie odos stangrumo ir raukšlių mažinimo. Vienas iš žinomų tyrimų parodė, kad palmitoil oligopeptido naudojimas gali padidinti kolageno I tipo sintezę odos fibroblastuose. Be to, kiti tyrimai atskleidė, kad šis ingredientas gali padėti apsaugoti odos ląsteles nuo UV spindulių sukeltos žalos ir skatinti žaizdų gijimą.

Tvarumas

Palmitoil oligopeptidas, naudojamas kosmetikos pramonėje kaip odos senėjimą stabdantis komponentas, susiduria su tvarumo iššūkiais tiek žaliavų išgavimo, tiek apdirbimo etapuose. Šio peptido pagrindinė žaliava – palmių aliejus – yra kontroversiškas dėl jo gamybos susijusių miškų naikinimo ir biologinės įvairovės mažėjimo problemų, ypač Indonezijoje ir Malaizijoje. Palmių aliejaus plantacijų plėtra ne tik prisideda prie miškų nykimo, bet ir sukelia dirvožemio eroziją bei vandens telkinių taršą, o tai daro žalingą poveikį aplinkos tvarumui. Be to, palmitoil oligopeptido sintezės procesas reikalauja cheminių medžiagų, kurios gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, jei nėra tinkamai valdomos.

Reguliavimas

Palmitoil oligopeptidas (dar žinomas kaip Palmitoyl Hexapeptide-12) yra sintetinis peptidas, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savybės skatinti kolageno ir kitų skaidulų sintezę, taip prisidedant prie odos atjauninimo. Europos Sąjungoje šio ingrediento naudojimas yra reglamentuotas ES Kosmetikos reglamentu (EC No 1223/2009), kuris nustato griežtus reikalavimus kosmetikos produktų saugumui, įskaitant ingredientų toksiškumo vertinimą. Nors konkrečios leistinos Palmitoil oligopeptido koncentracijos kosmetikoje nėra nurodytos, visi kosmetikos produktai turi atitikti bendrą reikalavimą, kad jie būtų saugūs vartotojui naudojimo sąlygomis ir nurodytomis paskirtimis. Kitose rinkose, tokiose kaip JAV, kosmetikos ingredientų reguliavimas yra mažiau griežtas, ir FDA (Maisto ir vaistų administracija) paprastai nereikalauja išankstinio kosmetikos produktų patvirtinimo. Vis dėlto, nepaisant skirtingų reguliavimo lygių, Palmitoil oligopeptido naudojimas kosmetikoje laikomas saugiu, kai jis yra formuluojamas ir naudojamas pagal pramonės standartus ir mokslinius tyrimus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa