Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate | Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate | Pentaeritritilio tetraetilheksanoatas

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Pentaeritritilo tetraetilheksanoato šaltinis yra cheminės sintezės procesas, kuris apima etanolio ir etilheksano rūgšties naudojimą. Šis procesas prasideda iš etanolio, kuris yra pagrindinis išeities taškas, ir yra chemiškai reaguojamas su etilheksano rūgštimi, siekiant sukurti Pentaeritritilo tetraetilheksanoatą. Šis cheminis procesas yra sudėtingas ir reikalauja aukštos kokybės cheminių medžiagų, taip pat specialių cheminių reakcijų kontrolės sąlygų, kad būtų užtikrintas gaminio grynumas ir efektyvumas. Ši medžiaga yra plačiai naudojama kosmetikos gamyboje dėl jos gebėjimo suteikti odai minkštumą ir drėkinimą.

Paskirtis ir nauda

Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate yra sintetinis esteris, kuris odos priežiūros ir dekoratyvinėje kosmetikoje naudojamas dėl savo gebėjimo suteikti odai švelnumą ir lygumą, taip pat veikti kaip emolientas, padedantis išlaikyti odos drėgmės balansą. Šis ingredientas pasižymi gera suderinamumu su odos lipidais, todėl jis padeda atkurti odos barjerinę funkciją, mažina transepiderminį vandens praradimą ir taip prisideda prie odos hidratacijos. Be to, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate yra stabili medžiaga, atspari oksidacijai, todėl kosmetikos produktuose ji ilgiau išlieka efektyvi ir nepraranda savo savybių.

Saugumo informacija

Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate yra sintetinis emolientas, kuris dėl savo molekulinės struktūros yra priskiriamas prie nedidelės rizikos ingredientų odos saugumo atžvilgiu. Tyrimai rodo, kad šis ingredientas yra stabilus, neaktyvus ir nekenkia odos barjerui, o taip pat neturi dirginančio poveikio, todėl yra laikomas saugiu naudoti įvairiuose kosmetikos produktuose, tokiuose kaip drėkinamieji kremai, makiažo pagrindai ar odos priežiūros priemonės. Nors alerginės reakcijos yra labai retos, svarbu atkreipti dėmesį į individualų odos jautrumą ir atsižvelgti į galimą alergenų buvimą kituose produkto sudedamosiose dalyse.

Moksliniai tyrimai

Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate yra esteris, dažnai naudojamas kosmetikoje kaip emolientas, kuris suteikia odai švelnumą ir lygumą. Mokslinėje literatūroje šis ingredientas vertinamas dėl jo gebėjimo efektyviai minkštinti odą, nes jis turi didelį molekulinį svorį, kuris užtikrina geresnį odos hidratacijos išlaikymą. Tyrimai rodo, kad Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate gali padėti sustiprinti odos barjerinę funkciją ir sumažinti transepiderminį vandens netekimą. Be to, dėl savo stabilumo ir mažo klampumo, šis ingredientas yra vertinamas formulėse, nes jis ne tik pagerina produktų tekstūrą, bet ir padeda aktyviųjų medžiagų paskirstymui ant odos paviršiaus.

Tvarumas

Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate yra sintetinis esteris, kuris kosmetikos pramonėje naudojamas dėl savo savybių suteikti odai švelnumo ir pagerinti produktų tekstūrą. Tačiau tvarumo aspektu šio ingrediento poveikis aplinkai kyla iš žaliavų išgavimo ir apdorojimo procesų. Kadangi Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate yra gaminamas iš cheminių medžiagų, kurios gaunamos per cheminius sintezės procesus, jo gamyba gali reikalauti didelių energijos išteklių ir naudoti potencialiai kenksmingus reagentus. Konkrečios informacijos apie šio ingrediento išgavimo procesų poveikį aplinkai yra ribota, o tai apsunkina tikslią tvarumo įvertinimą. Svarbu atkreipti dėmesį, kad tvarumo vertinimui reikia žinoti ne tik energijos sąnaudas ir atliekų kiekį, bet ir ar naudojami ištekliai yra atsinaujinantys, bei kokios yra galutinių produktų ar atliekų šalinimo procedūros.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, reguliavimas yra griežtas ir paremtas Reglamentu (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos gaminių, kuriame nurodomos griežtos saugos ir ženklinimo taisyklės. Šis junginys, naudojamas kaip odos kondicionierius ir emolientas, turi atitikti griežtus saugos reikalavimus, įskaitant toksikologinį vertinimą ir maksimalią leidžiamą koncentraciją. Taip pat šis ingredientas turi būti įtrauktas į produktų sudedamųjų dalių sąrašą (INCI), kuris turi būti nurodomas ant pakuotės. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijos šalyse, gali būti taikomi skirtingi reglamentai, tačiau daugelio šalių kosmetikos ingredientų reguliavimas dažnai remiasi Europos Sąjungos nustatytais standartais.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa