Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Polyglyceryl-3 Distearate | Polyglyceryl-3 Distearate | Poliglicerilis-3 distearatas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Polyglyceryl-3 Distearate yra gaminamas iš glicerino ir riebalų rūgščių. Proceso pradžioje glicerinas reaguoja su stearino arba distearino rūgštimi, sudarant poliglicerolio esterį. Toliau, gaunamas poliglicerolio esteris yra distiliuojamas, kad būtų pašalintos bet kokios nevalyvios medžiagos. Galutinis produktas yra Polyglyceryl-3 Distearate, kuris naudojamas kaip emulsiklis ir stabilizatorius kosmetikos gaminiuose. Šis ingredientas yra populiarus dėl savo gebėjimo pagerinti produktų tekstūrą ir suteikti odai minkštumo bei drėgmės.

Paskirtis ir nauda

Polyglyceryl-3 Distearate – tai emulsiklis, naudojamas kosmetikos pramonėje siekiant suformuoti stabilias emulsijas, kurios yra būtinos produktų, tokių kaip kremai, losjonai ar makiažo pagrindai, konsistencijai ir ilgalaikiškumui užtikrinti. Šis ingredientas pasižymi gebėjimu susieti vandenį ir aliejus, todėl yra vertinamas dėl savo universalumo formuluojant įvairius kosmetikos produktus. Be to, Polyglyceryl-3 Distearate gali padėti odai išlaikyti drėgmę, taip prisidedant prie odos hidratacijos ir elastingumo.

Saugumo informacija

Polyglyceryl-3 Distearate yra emulsiklis, kuris dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo gebėjimo stabilizuoti produktų sudėtį ir pagerinti odos pojūčius. Remiantis Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų saugumo vertinimu, šis junginys yra laikomas saugiu naudojimui kosmetikos produktuose esamais koncentracijos lygiais. Dermatologinės studijos rodo, kad Polyglyceryl-3 Distearate neturi dirginančio poveikio odai ir nesukelia alerginių reakcijų, todėl jį galima laikyti odai draugišku ingredientu. Be to, šis ingredientas yra nejoninis, o tai reiškia, kad jis mažiau veikia odos barjerą ir nekenkia odos mikrobiomui, todėl yra tinkamas net jautrios odos priežiūros produktams.

Moksliniai tyrimai

Polyglyceryl-3 Distearatas (PG-3 Distearatas) yra sintetinis emulsiklis, plačiai naudojamas kosmetikos produktuose, tokiuose kaip kremai, losjonai ir makiažo pagrindai, siekiant pagerinti produktų tekstūrą ir stabilumą. Moksliniuose tyrimuose šis ingredientas išskiriamas dėl jo gebėjimo formuoti lamelinius sistemus, kurie padeda stabilizuoti emulsijas, taip pat dėl jo dermokompatibiliškumo, t.y., gerai suderinamumo su odos lipidų barjeru. PG-3 Distearatas taip pat vertinamas dėl jo hidratuojančių savybių, kurios gali padėti išlaikyti odos drėgmę. Be to, šis ingredientas yra tiriamas atsižvelgiant į jo poveikį odos absorbcijai, nes jis gali padidinti veikliųjų medžiagų prasiskverbimą į odą. Tačiau nors PG-3 Distearatas yra laikomas saugiu naudoti kosmetikoje, vis dėlto yra atlikti tyrimai, kuriuose nagrinėjamas jo poveikis aplinkai, nes šios medžiagos gali patekti į vandenį po kosmetikos naudojimo ir turėti potencialų neigiamą poveikį vandens ekosistemoms.

Tvarumas

Polyglyceryl-3 Distearatas yra kosmetikos pramonėje naudojamas emulsiklis, kuris gali būti laikomas tvariu ingredientu, atsižvelgiant į jo gamybos ir išgavimo procesus. Jo pagrindinės žaliavos – glicerolis ir riebalų rūgštys – dažniausiai gaunamos iš atsinaujinančių augalinių šaltinių, tokių kaip kokosų aliejus ar palmių aliejus. Tvarumo aspektas taip pat apima ir procesą, per kurį šis komponentas yra gaminamas – siekiama, kad būtų taikomos aplinką tausojančios technologijos ir energijos vartojimo efektyvumo principai. Tačiau išsamus Polyglyceryl-3 Distearato poveikio aplinkai įvertinimas reikalauja gilesnio atsinaujinančių išteklių naudojimo ir galimo cheminių medžiagų išleidimo į aplinką per visą gyvavimo ciklą tyrimo, įskaitant žaliavų ūkininkavimą, perdirbimą ir galutinio produkto naudojimą.

Reguliavimas

Polyglyceryl-3 Distearate yra kosmetikos ingredientas, naudojamas kaip emulsiklis ir odos kondicionuojanti medžiaga, kurio naudojimą reglamentuoja Europos Sąjungos kosmetikos reglamentas (EC) No 1223/2009. Šis reglamentas užtikrina, kad visi kosmetikos produktų ingredientai būtų saugūs vartotojų sveikatai, kai jie naudojami nustatytais tikslais ir rekomenduojamais kiekiais. Polyglyceryl-3 Distearate, kaip ir kiti kosmetikos ingredientai, turi atitikti griežtus saugos vertinimo reikalavimus, įskaitant toksikologinius testus ir poveikio vertinimą. Nors konkrečių ribojamų kiekių šiam ingredientui ES teisės aktuose nenustatyta, bet koks jo panaudojimas produktuose turi atitikti bendrąją saugos direktyvą, o jo saugumas turi būti patvirtintas atitinkamų produktų saugos įvertinimuose. Kitose rinkose, tokiuose kaip JAV ar Azijos šalyse, taikomi nacionaliniai teisės aktai ir reglamentai, kurie gali skirtis nuo ES standartų, tačiau dažnai yra panašūs saugumo ir kokybės aspektuose.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa